Zamknij
REKLAMA

Elfy w Szubinie

14:00, 24.12.2018 | tekst: MOPS Szubin
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 24 grudnia 2018 r. w siedzibie MGOPS w Szubinie odbyło się uroczyste wręczenie prezentów dla 34 dzieci z 18 rodzin odjętych pomocą i wsparciem asystenta rodziny. Pomysłodawcom projektu była Pani Joanna Perszon - prezes Stowarzyszenia „Podaj Rękę” w Bydgoszczy, która prowadziła cykl warsztatów podnoszących kompetencje rodzicielskie.

W dniu 20.11.2018r. podczas rozdania dyplomów ukończenia III edycji warsztatów „Razem na nowo” realizator chcąc wyróżnić rodziców, aktywnie uczestniczących w zajęciach zaproponował udział w projekcie realizowanym przez SRTB i przyjaciele - Dzieciom z Bydgoszczy. Projekt polegał na tym, iż każde dziecko mogło napisać list do Św. Mikołaja, prosząc o wymarzone zabawki.

W dzień wigilii przybyły Elfy, które wręczyły dzieciom upragnione prezenty. Dzieci podziękowały sponsorom, wręczając własnoręcznie wykonane laurki oraz zaśpiewały kolędy.

Świąteczna akcja przyniosła naszym milusińskim i ich rodzicom wiele radości i wzruszeń.

Pracownicy MGOPS w Szubinie składają serdeczne podziękowania Pani Joannie Perszon i SRTB i przyjaciele - Dzieciom za okazane serce, pomocną dłoń oraz to, iż na twarzach naszych dzieci zagościł uśmiech.

(tekst: MOPS Szubin )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone