Zamknij
REKLAMA

Sahara w Kołaczkowie, tynk spadł z budynku UM Szubin

11:33, 10.03.2019 | MR
REKLAMA
Skomentuj

8 marca 2019 roku podczas silnie wiejącego wiatru oderwała się część gzymsu i tynku z budynku Urzędu Miejskiego w Szubinie. Na szczęście nikt w tym czasie nie przechodził chodnikiem.

Na miejsce przybył zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie i OSP Szubin.

Teren został odgrodzony taśmą. Bankomat znajdujący się w budynku UM Szubin, został wyłączony z użytkowania.

Tego samego dnia w Kołaczkowie było jak na Saharze. Silnie wiejący wiatr powodował, że w powietrzu unosiły się tumany piachu niczym burza piaskowa na Saharze.

Unoszący się piach bardzo mocno ograniczał widoczność kierowcom jadącym drogą krajowa nr 5 pomiędzy Szubinem, a Bydgoszczy, szczególnie gdzie budowana jest droga S5.

Na szczęście kierujący dostosowali się do panujących warunków na drodze i nie doszło do wypadków. Poniżej kilka zdjęć wykonanych w Kołaczkowie, gmina Szubin zamieszczone na FB / Sołectwo Kołaczkowo.

(MR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Ray76Ray76

0 0

Tak właśnie wygląda droga do Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie, gdzie dzieci zazwyczaj same muszą się przeprawiać przez istniejący plac budowy nowej drogi ekspresowej nr S5 i nowo powstającej drogi serwisowej, której w dalszym ciągu jeszcze nie ma oraz przeprawiać się przez bardzo ruchliwą obecną "starą" drogę krajową nr 5. Całe szczęście, że w dalszym ciągu jeszcze jest w tej miejscowości sygnalizacja świetlna i żółte barierki ochronne. 07:43, 29.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone