Zamknij

Najbardziej poszukiwany kierowca w regionie zatrzymany w Bydgoszczy!

09:59, 16.03.2019 | ED - Metropolia Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
foto: FB

Od kilku dni policjanci z całego regionu poszukiwali kierowcy volkswagena new beetle, czyli nowej odsłony popularnego przed laty Garbusa. Mężczyzna był podejrzewany między innymi o kradzieże paliwa. Wpadł w czwartek przed godziną czternastą na jednej ze stacji benzynowych w centrum Bydgoszczy.

Sprawa volkswagena poruszającego się po drogach całego regionu była szeroko komentowana w internecie. Zaczęło się od sygnałów przestrzegających przed jego właścicielem, który miał podjeżdżać na stacje benzynowe, tankować paliwo, a następnie odjeżdżać, nie płacąc za nie. Co ciekawe, kierowca niespecjalnie krył się ze swoim procederem. Chociażby dlatego, że jego pojazd był niezwykle charakterystyczny – ciemnoniebieski lakier z dwoma przebiegającymi z przodu do tyłu białymi pasami rzucał się w oczy. Także internautom, którzy w ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin zdołali umieścić w sieci kilka zdjęć samochodu na nakielskich tablicach rejestracyjnych. A nawet wytypować z imienia i nazwiska wspomnianego kierowcę.

foto: FB

Jego śladem podążali w ostatnich dniach także policjanci z kilku komisariatów. Na jego trop wpadli tymczasem w czwartkowe popołudnie funkcjonariusze z Bydgoszczy. Volkswagen pojawił się bowiem na stacji benzynowej Circle K przy ulicy Jagiellońskiej w sąsiedztwie trasy Uniwersyteckiej, Centrum Handlowego Focus oraz dworca autobusowego. Mundurowi potwierdzają, że rzeczywiście interweniowali w tym miejscu. –Zatrzymaliśmy 36-letniego mężczyznę, kierowcę volkswagena. Okazało się, że nie posiadał on uprawnień do prowadzenia samochodów – wyjaśnia w rozmowie z nami kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Co więcej, badanie alkomatem wykazało, że 36-latek w momencie zatrzymania był nietrzeźwy. To kolejny z sygnałów, który pochodził od internautów – kierowca nowego Garbusa już wcześniej miał otwarcie spożywać alkohol, prowadząc auto.

W tym momencie weryfikowany jest udział zatrzymanego w kradzieżach paliwa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Katalog zarzutów w stosunku do niego zapewne zostanie rozszerzony także o prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwym.

(ED - Metropolia Bydgoszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone