Zamknij

Odwołujemy wiadomości z 1 kwietnia - Prima aprilis

08:48, 02.04.2019 | MR
REKLAMA
Skomentuj

Odwołujemy co niektóre  wiadomości, które pojawiły  1 kwietnia 2019 r. w Prima aprilis na naszym portalu. 

W remontowanym budynku po byłym Domu Harcerza nie zostanie zamontowana sauna i jakuzie. Ale potwierdzamy trwa tam remont i jego efekty będziemy mogli zobaczyć za kilka miesięcy. 

[ZT]8798[/ZT]

Panowie Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała w swojej absurdalnej podróży po Polsce nie zawitali do Szubina. Może kiedyś przejazdem odwiedzą nasze piękne miasto i jeszcze piękniejszą gminę. Zapraszamy !!!

[ZT]8801[/ZT]

Na koniec odwołujemy spektakularną akcję CBS, ABW itd. Niniejsze zdarzenia miały w przeszłości miejsce tylko, że nie w Szubinie, ale na terenie Gorzowa. W tym news'e część zdjęć faktycznie pochodziła z pokazów działań służb podczas Dnia Otwartego w ZSP Szubin. 

[ZT]8797[/ZT]

 

Z tego miejsca dziękuję wszystkim, którzy podjęli rękawicę i w różnych komentarzach dopisywali ciąg dalszy historii. Jednak smuci fakt, że nie wszyscy potrafią przyjąć świat w ten dzień z przymrużeniem oka, tylko muszą wbić szpilę, dokopać leżącemu przez swoje  "hejtowskie" wpisy czując się bezpiecznie i anonimowo za ekranem swojego monitora. 

Raz jeszcze dziękuję za wyrozumiałość i jednocześnie przepraszam jeżeli kogokolwiek Prima Aprilisowe, żarciki dotknęły.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

GacekGacek

0 0

Pozdrawiam???? 10:20, 02.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hmhm

0 0

wpis zdemaskował żart, który był zbyt mocno wg mnie naciągnięty :-D, jeśli poczuł się Pan urażony i dotknięty-przepraszam Pani Macieju. 14:33, 02.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

IkerIker

1 0

Ten zart z. Panami z. Tvn Turbo moglby sie spelnic i pokazac daktyczne absurdy drogowe oraz jakosc drog gminnych. Takze panie Macieju niech. Pan sie stara z calych silv pozdrawiam 12:54, 03.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone