Zamknij

Osiemnastka Klubu Miłośników Flesz

20:05, 18.05.2019 | RBP
REKLAMA
Skomentuj

Osiemnaście lat jak jeden dzień. Prawie sto wystaw kilkanaście osób twórczo realizujących się przez lata. Własna galeria w szubińskiej bibliotece. Oto Flesz – Klub Miłośników Fotografii z Szubina.

Osiemnaście lat Klubu Miłośników Flesz działającego przy Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie było znakomitą okazją do świętowania twórczej działalności grupy ludzi o różnych zawodach, poglądach, w różnym wieku ale o wspólnej pasji tworzenia fotograficznych obrazów i pokazywania ich innym. Pojawienie się Flesza nie było wynikiem czyjegoś dekretu. Klub powstał z wewnętrznej potrzeby jej członków i dzięki temu grupa działa do dzisiaj wzbogacając życie kulturalne miasta. Przez Klub ma charakter otwarty, nieformalny. Przewinęło się przez niego prawie trzydzieści osób. Aktualni członkowie Flesza to: Krzysztof Suszek, Małgorzata Staszak, Małgorzata Junyk, Jarosław Junyk Dorota Magdziarz, Agata Januszewska, Iwona Dudek, Marek Nikodem, Andrzej Wrona – prezes Flesza, Mirosław Rzeszowski, Tomasz Leśniewski, Alicja Horbatiuk, Tadeusz Drobiński, Kamila Niedzwiecka. Uroczystość obfitowała w atrakcje: wernisaż złożony z osiemdziesięciu zdjęć wyżej wymienionych.

Wspaniały pokaz multimedialny ukazujący dorobek grupy, występ zespołu muzycznego The Wild Page w składzie Mateusz Miłkowski i Sebastian Świątek grającego dla nas bluesrocka no i oczywiście urodzinowy tort i szampan. Wspaniała atmosfera urodzinowego święta możliwa była dzięki bardzo licznej obecności przyjaciół, znajomych i sympatyków Flesza.

Nie zabrakło też przedstawicieli władz miasta w osobach Burmistrza Mariusza Piotrkowskiego i Przewodniczącej Rady Miejskiej Anny Kijowskiej. Cenimy sobie także obecność dwóch byłych burmistrzów: Ignacego Pogodzińskiego i Artura Michalaka jako dowód uznania samorządowców dla działalności klubu. Jako współzałożyciel grupy, w imieniu jej członków serdecznie dziękuję za tak liczne przybycie na jubileusz oraz życzenia. Mam nadzieję, że Flesz będzie udanie kontynuował swoją działalność z korzyścią dla jego członków i całej społeczności naszego miasta.

(RBP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone