Zamknij

Zmiany w ruchu na budowie S5. Dotyczą odcinka Białe Błota – Szubin

16:24, 22.10.2020 | metropoliabydgoska.pl
Skomentuj
REKLAMA

Kolejne zmiany w ruchu w związku z budową drogi ekspresowej S5. Od jutra zmieni się organizacja ruchu na odcinku pomiędzy Białymi Błotami a Szubinem.

Od piątku, 23 października, od godziny 10:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu pojazdów poruszających się przy budowie drogi ekspresowej na odcinku 5 Białe Błota – Szubin. Na wysokości miejscowości Kruszyn Krajeński ruch pojazdów zostanie przeniesiony z dotychczasowej drogi krajowej nr 5 na drogę dojazdową oznaczoną symbolem DD1, a ruch lokalny na drogę dojazdową DD2. Taka organizacja ruchu potrwa na tym odcinku do maja 2021 roku.

– Prosimy kierowców o zachowanie szczegolnej ostrożności i przepraszamy za ewentualne utrudnienia – mówi Paweł Bruger, rzecznik prasowy Grupy Kapitałowej MIRBUD. Należące do Grupy spółki Kobylarnia i Mirbud S.A. są wykonawcą tego odcinka drogi ekspresowej S5.

Planowany termin oddania tego fragmentu do użytku to 2022 rok. W ubiegłym tygodniu (12 października) dla ruchu otwarto obie jezdnie odcinka drogi S5 pomiędzy Szubinem a Żninem. W obu kierunkach obowiązuje jednak ograniczenie prędkości do 70 kilometrów na godzinę.

(metropoliabydgoska.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MmMm

0 0

Myślę, że warto pomyśleć nad kontrolą prędkości kierowców, którzy zjeżdżają z *%#)!& (jadący w stronę Zamościa). Niektórzy nie zwalniają nawet do 100 km/h... 23:16, 11.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz