Zamknij
REKLAMA

Groźnie wyglądająca kolizja dwóch osobówek w Pińsku [FILM]

11:14, 06.02.2018 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

Do groźnie wyglądającej kolizja dwóch osobówek w Pińsku na drodze wojewódzkiej 247, doszło 5 lutego 2018 r. po godz. 9.30. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, Zespół Ratownictwa Medycznego, patrol policji oraz OSP Szubin. 

Ze zgłoszenia wynikało, że na drodze wojewódzkiej okolice wyjazdu z miejscowości Pińsko doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich znajduje się na dachu, w środku są dwie zakleszczone osoby. 

Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych, fiat seicento znajdował się już na kołach, ponieważ przejeżdżający drogą inni uczestnicy ruchu zatrzymali się, żeby udzielić pomocy poszkodowanym i siłą swoich rąk postawili fiata na koła. Jednak dostęp do poszkodowanych zrobili już strażacy. 83-letnia pasażerka i 86-letni kierowca fiata seicento przekazani zostali pod opiekę ratownikom medycznym. Kierujący fiatem punto nie wymagał pomocy medyków. 

Strażacy w pojazdach odłączyli zasilanie, posprzątali z drogi pozostałości pokolizyjne oraz kierowali ruchem, który w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. 

Po przebadaniu przez ratowników medycznych podróżujący seicento zostali przekazani rodzinie, nie wymagali oni hospitalizacji. 

Pracujący na miejscu policjanci za sprawce tego zdarzeniu uznali kierującego fiatem seicento, który włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu od strony Kcyni kierującemu fiatem punto, w wyniku czego doszło do kolizji. 

 

?

[WIDEO]93[/WIDEO]

Portal

itvszubin.pl

Napisał o tym

pierwszy

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

kierowcakierowca

7 0

natychmiast zabrać prawo jazdy starszemu panu...... 13:18, 06.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

uczestnikuczestnik

4 0

kierowca fiata już co najmniej od kilku lat nie powinien zasiadać za kierownicą....
szczęście że nikt w tym wypadku nie ucierpiał.... 15:42, 06.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone