Zamknij
REKLAMA

Zatrzymani za kradzież motoroweru

21:11, 13.02.2018 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

W niedziele, 11.02.2018 r. chwilę przed godziną 15:00 dyżurny nakielskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednej z  miejscowości w gminie Sadki, z terenu posesji, jakieś osoby właśnie kradną motorower. Każda taka informacja jest natychmiast sprawdzana, dlatego we wskazane miejsce pojechali funkcjonariusze z posterunku w Mroczy. Policjanci ustalili w rozmowie z pokrzywdzonym, że trzej mężczyźni z terenu jego posesji  załadowali  motorower na samochód osobowy z przyczepką i odjechali w nieokreślonym kierunku.

Powyższa informacja została przekazana patrolom pełniącym służbę na terenie powiatu i chwile po godzinie 16:00 Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Nakło.

Następnego dnia (12.02.2018 r.) funkcjonariusze ustalili personalia kolejnych dwóch sprawców, którymi okazali się również mieszkańcy gminny Nakło w wieku 25 i 35 lat. Mundurowi jeszcze tego samego dnia odzyskali skradziony motorower, który zostanie niebawem przekazany właścicielowi. W wtorek, 13.02.2018 r., mężczyznom  zostaną przedstawione zarzuty kradzieży.

Zgodnie z kodeksem karnym, sprawcom grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
 

(KPP Nakło)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone