Zamknij
REKLAMA

Wypadek motocyklisty w centrum Szubina

18:12, 03.05.2018 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

We wtorek, 1 maja 2018 roku chwilę przed godziną 17.00 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Jak poinformowała mł. asp. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP Nakło  - o zdarzeniu, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Ogrodowej i 3-go Maja, dyżurny szubińskiego komisariatu został powiadomiony o godz. 16.50. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynikało, że kierująca samochodem osobowym marki toyota avensis, 50-letnia mieszkanka gminy Szubin, wyjeżdżając z ul. Ogrodowej wymusiła pierwszeństwo przejazdu jadącemu ulicą 3-go Maja od strony Nakielskiej, kierującemu jednośladem marki kawasaki. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznał 24-letni motocyklista, który został przetransportowany do bydgoskiego szpitala na dalsze badania - jak dodaje oficer pasowy - uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Na czas działania służb ratunkowych droga była całkowicie zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy ulicami lokalnymi Szubina.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

bumbum

3 0

kolejny wypadek w Szubinie z motocyklistą w tle ale jak zwykle bywa to nie jest ich wina.. Gapiostwo pań za kierownicą.. 21:10, 06.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone