Zamknij
REKLAMA

Pożar budynku magazynowego przy Olszewskiej w Nakle

08:54, 12.07.2018 | Tadeusz Sobol
REKLAMA
Skomentuj

12 lipca 2018 roku około godz. 7:15 na stanowisko kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku garażowego-magazynowego o rozmiarach 40x15m przy ul. Olszewskiej 1 w Nakle nad Notecią. Spaleniu uległo wnętrze pomieszczenia wulkanizatorni z urządzeniami, pomieszczenie magazynowe z ciągnikami, kosiarkami i jednośladami oraz spłonął cały dach o konstrukcji drewnianej.

Dzięki działaniom zabezpieczającym, ogień nie przeniósł się na budynek sklepowo-magazynowy. Straty na chwilę obecną trudno oszacować. Nie znane są również przyczyny pożaru. Okoliczności i przyczyny pożaru wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

W działaniach gaśniczych uczestniczą trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie oraz zastępu OSP z Jadwiżyna, Sadek, Potulic, Ślesina, Nakła nad Notecią, Cukrowni Nakło i Paterka. 

Jaki informuje Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu na swoim kanale informacyjnym - Miejscowość Nakło nad Notecią pożar magazynu z akcesoriami motocyklowymi i motocyklami. Pożar części budynku o wym. 40 x15. Istnieje zagrożenie dla budynków przystających. Na miejsce zadysponowano 12 zastępów straży

 

(Tadeusz Sobol)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone