Zamknij
REKLAMA

Kierujący zbieg z miejsca wypadku? Pieszemu pomocy udzielili inni kierowcy

15:23, 13.09.2019 | MR
REKLAMA
Skomentuj

W piątek, 13 września 2019 roku w miejscowości Zalesie, ul. Królikowska kilkanaście minut przed godz. 15.00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i pieszego. 

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że na poboczu znajduje się poszkodowany mężczyzna, który został prawdopodobnie potrącony przez nieustalony pojazd, który oddalił się z miejsca wypadku. Pierwszej pomocy przedmedycznej udzielili pieszemu, kierowcy poruszający się trasą Zalesie - Królikowo.

Poszkodowany mieszkaniec gminy Szubin,  został z podejrzeniem urazu kończyny dolne przetransportowany do żnińskiego szpitala na dalsze badania. 

Czynności wyjaśniające prowadzą policjanci z KP Szubin. Ruch na drodze powiatowej w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. 

(MR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MieszkankaMieszkanka

1 0

I dlatego w tym miejscu powinnien byc chodnik.. Ale gmina Szubin oczywiscie nie ma pieniędzy.. A ta droga chodza dzieci na przystanek autobusowy starsi ludzie do kosciola i do sklepu 22:33, 13.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone