Zamknij
REKLAMA

Wypadek z udziałem trzech samochodów na DK05 w Kowalewie

21:33, 14.09.2019 | MR
REKLAMA
Skomentuj

14 września 2019 roku około godz. 6:45 na drodze krajowej nr 5 w Kowalewie doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki renault scanic jadąc w kierunku Żnina zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym marki peugeot boxser, a następnie z jadącym za samochodem peugeot, samochodem osobowym marki volkswagen.

Uderzenie samochodu renault z ciężarówką było na tyle silne, że silnik samochodu osobowego wyrzuciło około 30 m poza jezdnię. Kierującego samochodem renault,  57-letniego mieszkańca Żnina do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na dalsze badania do szpitala w Żninie została zabrana kobieta.

Na dolegliwości uskarżał się także jadący ciężarówką. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, zastęp OSP Królikowo i OSP Szubin, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, wspomniane LPR i Policja.

Na czas prowadzenia działań ratowniczych i czynności wyjaśniających okoliczności zdarzenia droga była nieprzejezdna. Czynności prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Szubinie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MarioMario

0 2

Fotorelacja na pewno z tego zdarzenia drogowego? Oprócz pojazdów straży nie ma tam żadnego auta ciężarowego. Peugeot Box(s)er 🤣to auto dostawcze. 23:53, 14.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MaciejMaciej

0 0

Samochód ciężarowy – pojazd samochodowy przeznaczony konstrukcyjnie do przewozu ładunków.
dzieli się je na 3 podkategorie:
(Kategoria N1: Pojazdy kategorii N o masie maksymalnej nieprzekraczającej 3,5 tony.)
Skąd się biorą tacy ludzie :D
12:07, 21.09.2019


© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone