Zamknij
REKLAMA

Potrącenie pieszej na pasach w Szubinie

12:47, 06.11.2019 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj
foto: archiwum

Szubińscy policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło na przejściu dla pieszych w Szubinie na ul. Pałuki Sędziwoja, gdzie fiat punto potrącił 12-letnią dziewczynkę. Piesza  z urazem barku oraz prawej nogi został przetransportowana do szpitala w Bydgoszczy.

Informacja o tym, że na przejściu dla pieszych w Szubinie na ul. Pałuki Sędziwoja, doszło do potrącenia pieszej, dyżurny policji otrzymał wczoraj (05.11.19) o godzinie 17.15. Na miejsce zdarzenia zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe.

Na miejscu wypadku pracowali szubińscy kryminalni oraz policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 74-letni mieszkaniec gminy Szubin, kierując pojazdem marki Fiat Punto, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych dziewczynkę. 12-latka  z urazem barku oraz prawej nogi została przetransportowana do szpitala w Bydgoszczy.

Kierowca fiata był trzeźwy. Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z szubińskiej komendy. Sprawę nadzoruje prokuratura.

Policja ponownie apeluje o rozsądek do uczestników ruchu. Panujące warunki pogodowe są trudne zarówno dla kierowców, jak i pieszych. Szybko zapadający zmrok i związana z tym zmniejszona widoczność z całą pewnością mogą utrudniać poruszanie się po drogach. Do tego dochodzą opady deszczu, niskie temperatury, a co za tym idzie fakt, że drogi w wielu miejscach są śliskie, a przez to też bardziej niebezpieczne. Gwarantem bezpieczeństwa może być jedynie ostrożność kierowców oraz właściwe zachowanie pieszych poruszających się po drogach.

REKLAMA
(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

DbhdDbhd

3 1

Jestem znajomym tej dziewczyny i wszystko widziałem kierowca jechał bardzo szybko widać było ze jej nie widział 17:02, 06.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

0 0

A co z dziewczyną. Wiadomo kto to? 20:56, 06.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone