Zamknij
REKLAMA

Podpalacz przypomniał sobie ponownie o naszym powiecie

22:27, 30.12.2019 | mr
Skomentuj
REKLAMA

30 grudnia 2019 roku około godz. 17:50 na stanowisko kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o kolejnym pożarze stogów słomy na terenie powiatu nakielskiego. Tym razem palą się dwa stogi blisko zabudowań przy ul. Rybackiej w Wąsoszu.

W działaniach gaśniczych uczestniczą: zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, dwa zastępy z OSP Szubin, zastęp OSP Chomętowo, zastęp OSP Wąsosz, zastęp OSP Królikowo. Na miejscu są także policjanci z Komisariatu Policji w Szubinie.

Spaleniu uległo około 500 balotów. Podpalacz nie odpuszcza, wczoraj pożar w powiecie wągrowieckim i żnińskim, a dzisiaj wrócił na teren powiatu nakielskiego. Strach pomyśleć co się może wydarzyć jutro w Sylwestra. Podpalacz czuje się tak pewnie, że wznieca pożary blisko zabudowań.

(mr)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

TomekTomek

3 0

Policja potrafi tylko zatrzymać Dziadka który jedzie Lupkiem lub Seicento i tyrac Go za lyse opony a nie łapać podpalacza lub mordercę. Niech się nieboja strzelać strzelac żeby zabić.... 16:52, 31.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz