Zamknij
REKLAMA

Dwa wypadki w jednym miejscu, do szpitala trafił pieszy i policjant

22:11, 16.02.2020 | mm
REKLAMA

16 lutego 2020 roku około godz. 20:25 na drodze powiatowej w Występie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego i samochodu osobowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody mężczyzna lat około 18-19 wybiegł z "Józefinki” i uderzył w bok przejeżdżającego samochodu osobowego marki bmw. Od poszkodowanego wyczuwalna była woń alkoholu.

Pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, a następnie ratownicy z ZRM. Poszkodowany trafił na dalsze badania do szpitala.

Chwile później, około godz. 21:20 podczas prowadzonych działań w związku z potrąceniem młodzieńca w Występie doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. W policyjny radiowóz uderzył jadący od Nakła nad Notecią samochód osobowy marki peugeot.

Siła uderzenia była na tyle duża, że auto osobowe wjechało jeszcze w ogrodzenie. Poszkodowany został policjant, którego Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do bydgoskiego szpitala. 

Policjanci w niedzielę (16 lutego 2020 r.) o godz. 20.49 otrzymali wezwanie do miejscowości Występ niedaleko Nakła, gdzie bmw jadące od strony Bydgoszczy miało potrącić pieszego.

- Kiedy policjanci zajmowali się tym zdarzeniem, jadący tą trasą peugeot uderzył w radiowóz, a następnie potrącił funkcjonariusza. Policjanta, który doznał obrażeń ciała, przetransportowano do szpitala w Bydgoszczy. Kierowca peugeota został zatrzymany, ponieważ jest nietrzeźwy - poinformowała nas podkom. Justyna Andrzejewska z KPP Nakło nad Notecią.

Na razie nie wiadomo, jakie obrażenia odniósł pieszy, do którego wezwano policjantów. Jak się jednak nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zdarzenie z udziałem bmw i pieszego zakwalifikowano wstępnie jako kolizję.

(mm)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone