Zamknij
REKLAMA

Pożar garażu w Sadkach i mieszkania w Nakle

20:50, 19.02.2021 | zk
Skomentuj
REKLAMA

19 lutego 2021 roku około godz. 7:20 doszło do pożaru garażu i kotłowni budynku jednorodzinnego przy ul. Spółdzielców w Sadkach. W działaniach ratowniczo-gaśniczych uczestniczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, OSP Sadki, OSP Bnin, OSP Anieliny, OSP Jadwiżyn i OSP Cukrownia Nakło. Spaleniu uległ samochód w garażu i zadaszenie.

Gdy trwały jeszcze działania ratowniczo-gaśnicze przy ul. Spółdzielców w Sadkach na stanowisko dyspozytora Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku przy ul. Potulickiej w Nakle nad Notecią. W pierwszym rzucie zadysponowano zastępy z OSP Nakło nad Notecią i OSP Paterek, a następnie zadysponowano zastęp Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, i zastęp OSP Cukrownia Nakło będących w Sadkach.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że pali się mieszkanie na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego. Ulica Potulicka na czas prowadzonych działań gaśniczych była nieprzejezdna. Działania zakończono po godz. 9:00.

(zk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%