Zamknij
REKLAMA

MikoJarmark cieszył się zainteresowaniem [FILM]

16:05, 10.12.2018 | tekst: SzDK
REKLAMA
Skomentuj

9 grudnia 2018 roku na szubińskim Rynku miał miejsce MikoJarmark z Szubińskim Domem Kultury. Wydarzenie, które łączyło w sobie jarmark bożonarodzeniowy z zabawą mikołajkową przyciągnęło spore grono mieszkańców naszej gminy. Nawet pogoda przychylną nam była i na czas MikoJarmarku ustał padający od rana deszcz.

Wśród atrakcji przygotowanych niedzielnego popołudnia był jarmark, na który złożyły się 22 stoiska z różnym asortymentem, nawiązującym charakterem do zbliżających się świąt. Był też duet animatorów Ruphert i Riko prowadzący przez niespełna 3 godziny animacje dla dzieci i młodzieży, nierzadko włączając do zabaw dorosłych. W krótkiej przerwie na naszej scenie zaprezentował się zespół wokalny SzDK.

[WIDEO]221[/WIDEO]

Przez całe popołudnie można było także zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem w jego saniach. Z pewnością spore zainteresowanie wzbudziły dwa renifery swobodnie spacerujące i odpoczywające w zagrodzie. Rozdana została także setka pierników z życzeniami od Domu Kultury. Do godziny 16.00 można było także spotkać Szubińskich MotoMikołajów rozdających cukierki.

(tekst: SzDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone