Zamknij
REKLAMA

Konkurs Plastyczny "Młodzież kontra dopalacze", rozstrzygnięty

14:00, 18.11.2018 | LO Szubin
REKLAMA
Skomentuj

Konkurs plastyczny "Młodzież kontra dopalacze" realizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Szubinie w ramach projektu Przez sport i profilaktykę do wolności od nałogów i przemocy współfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Konkurs plastyczny skierowany był dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Celami konkursu było kreowanie wizerunku młodego człowieka wolnego od uzależnień, kształtowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach oraz świadome i bezpieczne spędzanie czasu i odkrywanie własnych możliwości twórczych poprzez rozwijanie umiejętności plastycznych.

W konkursie zwyciężyła Dominika Tokarczyk  uczennica kl. I a I Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie. II miejsce zajęła Oliwia Niespodziana uczennica kl.  III gimnazjum Szkoły Podstawowej w Kowalewie, a na trzecią lokatę zajął Karol Wendland uczeń kl. VII Szkoły Podstawowej
w  Kowalewie.

Wyróżnienia za bardzo interesujące prace otrzymali: Kacper Jaszak, Oliwia Luchowska i  Julia Maciejewska ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie. Nagrody ufundowała gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

(LO Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone