Zamknij
REKLAMA

Uczennica szubińskiego liceum, Weronika Bodnar była trzecia

20:11, 26.12.2018 | LO Szubin
REKLAMA
Skomentuj

Uczennica klasy drugiej I Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie, Weronika Bodnar zajęła III miejsce w konkursie zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy  "Wybrała(e)m, przeczytała(e)m, polecam, czyli gawęda o jednej książce".

Konkurs był przeprowadzony w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Przedsięwzięcie było  skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy nagrali film z ustną prezentacją wybranej przez siebie książki, metodą booktalkingu.

Booktalking to prezentacja fabuły ulubionej książki, przedstawienie jej bohaterów w taki sposób by zachęcić innych do sięgnięcia po tę pozycję. Akcja rozpowszechniona jest w krajach Europy Zachodniej i coraz częściej prowadzona jest również w bibliotekach szkolnych, publicznych i pedagogicznych w Polsce.

(LO Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone