Zamknij
REKLAMA

Na 3 miesiące stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

14:55, 20.05.2021 | KPP Nakło
Skomentuj foto: ilustracyjne
REKLAMA

O 53 km/h za szybko jechał przez obszar zabudowany kierowca skody skontrolowany w podszubińskiej wsi przez patrol „drogówki”. 55-latek czasowo stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem. Policjanci apelują do kierowców o jazdę zgodną z przepisami.

Skoda superb przejeżdżająca przez Tur zwróciła uwagę policjantów „drogówki”, którzy w miejscowości tej kontrolowali prędkość aut. Już na pierwszy rzut oka widać było, że kierowca jechał przez obszar zabudowany z nadmierną prędkością, co szybko zostało potwierdzone. Skoda w chwili kontroli miała na liczniku o 53 km/h więcej niż przewidują przepisy.

55-latek, który prowadził auto za popełnione wykroczenie został ukarany 400 złotowym mandatem i policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Blankiet wróci do mieszkańca Szubina po upływie 3 miesięcy.

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek oraz przestrzeganie przepisów, szczególnie tych dotyczących ograniczeń prędkości. Każdy kierowca powinien mieć świadomość, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wielu zdarzeń, także tych, których skutki są tragiczne.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%