Zamknij
REKLAMA

Policjanci powiatu nakielskiego wyróżnieni "Kryształowym Sercem"

19:11, 17.07.2021 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

Pięciu policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią znalazło się w zaszczytnym gronie wyróżnionych „Kryształowym Sercem”, które przyznawane jest za wzorową i ofiarną postawę na rzecz mieszkańców. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się w Bydgoszczy.

„Kryształowe Serce” to honorowe wyróżnienie, które przyznawane jest policjantom garnizonu kujawsko – pomorskiego, którzy wykonując obowiązki służbowe, a także w czasie wolnym od służby, przyczynili się do uratowania życia i zdrowia innej osoby, a także tych, którzy wykazali się wyjątkową, prospołeczną postawą w niesieniu pomocy. To honorowe wyróżnienie przyznawane jest wspólnie przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. kujawsko – pomorskiego.

Uroczystość wręczenia „Kryształowych Serc” odbyła się 12.07.2021 r. w Komedzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Tym zaszczytnym wyróżnieniem uhonorowani zostali także policjanci powiatu nakielskiego. W uroczystości udział wzięło trzech funkcjonariuszy: sierż. Piotr Mrówczyński, sierż. Adrian Świtała, sierż. Łukasz Gryczka (odznaczony za działania podjęte podczas służby w OPP Bydgoszcz). Prócz wymienionych, "Kryształowe Serce" przyznano również: sierż. szt. Grzegorzowi Pęczek i sierż. Mikołajowi Bembenek. Wszyscy wymienieni służbę pełnią w Komisariacie Policji w Szubinie.

"Kryształowym Sercem" odznaczonych zostało łącznie sześćdziesięciu dwóch policjantów z komend miejskich i powiatowych policji oraz Oddziału Prewencji Policji.

 

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%