Zamknij
REKLAMA

Wakacyjne spotkanie dzielnicowego z uczestnikami obozu sportowego

19:28, 17.07.2021 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy z szubińskiego komisariatu podczas spotkania z uczestnikami obozu sportowego w Małych Rudach rozmawiał na temat tego, jak bezpiecznie spędzać wakacje.

Policjanci powiatu nakielskiego również w wakacje myślą o bezpieczeństwie dzieci i spotykają się z nimi na różnego rodzaju pogadankach. Tym razem dzielnicowy z Szubina, st. sierż. Adrian Świtała, spotkał się z uczestnikami obozu sportowego w Małych Rudach.

Tematem przewodnim przeprowadzonego spotkania było szeroko pojęte bezpieczeństwo. Wiele uwagi dzielnicowy poświęcił problematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przypominał najważniejsze przepisy drogowe oraz omówili zasady poruszania się pieszych po drogach. Mundurowy przypominał też, jak bardzo ważne jest, aby podczas pieszych wycieczek w rejonie dróg wyposażać się w kamizelki odblaskowe lub inne świecące elementy.

Jak na wakacje przystało nie zabrakło także informacji na temat bezpieczeństwa dzieci na kąpieliskach, zasad korzystania ze sprzętu wodnego i innych wakacyjnych rad.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%