Zamknij

Obywatelska postawa godna pochwały

18.09, 18.02.2022 KPP Żnin Aktualizacja: 11.31, 21.02.2022
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki wzorowej postawie Pana Karola, mieszkaniec żnińskiej gminy odzyskał portfel z gotówką, kartami płatniczymi oraz dokumentami. Uczciwość znalazcy i jego zachowanie zasługują na słowa uznania. 

O prawdziwym szczęściu może mówić jeden z mieszkańców gminy Żnin, który zgubił portfel z gotówką, kartami płatniczymi oraz dokumentami. W środę (16.02.22) kilka minut po godz. 14.00 do żnińskiej jednostki Policji zgłosił się Pan Karol, który na chodniku na ul. Gnieźnieńskiej w Żninie znalazł portfel. Mężczyzna bez chwili wahania cenną zgubę przekazał funkcjonariuszom, aby zwrócili ją prawowitemu właścicielowi.

W tym samym czasie 40-latek zorientował się, że zagubił portfel. Sprawdził wszystkie miejsca, w których wcześniej przebywał, lecz go nie odnalazł. Wówczas swoje kroki skierował do żnińskiej komendy, aby powiadomić o tym fakcie policjantów. Był mile zaskoczony, gdy okazało się, że jego zguba już tam na niego czeka.  

Dzięki uczciwości Pana Karola portfel wraz z zawartością wrócił do właściciela, a jego zachowanie niewątpliwie zasługuje na słowa uznania.   

(KPP Żnin)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%