Zamknij
REKLAMA

Rannego policjanta odwiedzili Szefowie Policji

10:00, 12.05.2018 | KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj

W piątek popołudniu, 11.05.2018 r. do Pałuckiego Centrum Zdrowia w Żninie, gdzie przebywa dzielnicowy zaatakowany i raniony podczas interwencji, przyjechali Szefowie Policji. Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji w Bydgoszczy insp. Pawłem Spychałą rozmawiali z lekarzami o stanie zdrowia funkcjonariusza. Najważniejsze informacje, które uspakajają, są takie, że stan zdrowia policjanta jest stabilny. Komendanci rozmawiali z lekarzami, dziękując im za fachową opiekę. Krótko rozmawiali też z policjantem.

Wszyscy Życzymy policjantowi szybkiego powrotu do pełni zdrowia. Trzymamy kciuki za Karola! Zdrowiej!!!

Przypomnijmy: w piątek (11.05.18) około godziny 5.30 dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Żninie otrzymali zgłoszenie o włamaniu do domu na terenie gminy Gąsawa. Poinformowali o tym fakcie dyżurnego i pojechali na miejsce.

Będąc już na posesji zgłaszającego usłyszeli krzyki kobiety dochodzące z mieszkania. Ponieważ drzwi były zabarykadowane, policjanci zdecydowali się na siłowe wejście. W budynku znajdował się 36-letni mężczyzna, który jednego z interweniujących funkcjonariuszy uchodził nożem. Napastnik został zatrzymany i obezwładniony przez drugiego policjanta.

Ranny funkcjonariusz został przewieziony do Pałuckiego Centrum Zdrowia w Żninie, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

[ZT]7924[/ZT]

 

(KWP Bydgoszcz)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone