Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Szubina ustalili złodzieja i odzyskali skradzione rowery

13:27, 07.08.2018 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Niecałą godzinę zajęło policjantom z Szubina, pow. nakielski, ustalenie personaliów 20-latka, który z klatki schodowej budynku wielorodzinnego ukradł rowery warte tysiąc złotych. Skradzione jednoślady zostały odzyskane, a podejrzany odpowie nie tylko za tę kradzież, ale także za inne przestępstwo, które ma na sumieniu.

Zgłoszenie o tym, że z ogólnodostępnej klatki schodowej w jednej z szubińskich kamienic, pow. nakielski, zginęły dwa rowery wpłynęło na stanowisko kierowania komisariatu w niedzielę (5.08.18). Jak z niego wynikało, nieznany sprawca ukradł rowery prawdopodobnie kilka godzin wcześniej. Pokrzywdzona wyceniła straty na tysiąc złotych.

Nad ustaleniem personaliów złodzieja pracował szubiński kryminalny wspólnie z dzielnicowym. Już po niespełna godzinie mundurowi ustalili, że za kradzieżą stoi 20-letni mieszkaniec miasta. Podejrzany został zatrzymany na jednej z ulic. Okazało się, że rowery błyskawicznie sprzedał. Trefny towar, w okazyjnej cenie, nabyli mieszkańcy miasta w wieku 17l. i 19l.

Podejrzany o kradzież 20-latek został dowieziony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Wczoraj (6.08.18) usłyszał zarzuty kradzieży rowerów, a także zniszczenia mienia, gdyż okazało się, że kilka dni wcześniej zdemolował wyposażenie jednego z salonów gier. Podejrzanemu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności, a o jego losach zdecyduje sąd.

Odpowiedzialność poniosą także mężczyźni, który nabyli skradzione rowery. 17l. i 19l. muszą liczyć się z konsekwencjami za wykroczenie paserstwa.

Odzyskane rowery trafiły już do prawowitej właścicielki.

(KPP Nakło)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

EeeEee

2 0

A wczoraj mówiłam swojemu chłopakowi że kradziony rower napewno ma ???? i jednak to prawda . 16:02, 07.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ja 1ja 1

0 0

Tyle hałasu ,a dzisiaj już chodził po mieście i moze dalej kraść... 20:02, 09.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OllaOlla

0 0

Właśnie. Siedział z tymi żulami na ławce przy fonntanach i leciały takie przekleństwa i wulgaryzmy że ja zabrałam dzieci i poszłam. Nie wiem jak to tak może być. Gdzie jest władza !!!!!!! 10:34, 10.08.2018


REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone