Zamknij
REKLAMA

Za brawurową jazdę stracili prawa jazdy

14:30, 09.08.2018 | KPP Żnin
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci ze żnińskiej „drogówki” w ostatnich dniach zatrzymali dwóch kierujących , którzy  w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. Mężczyźni  stracili prawa jazdy.

We wtorek (07.08.2018) policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żninie czuwali nad bezpieczeństwem osób podróżujących drogą wojewódzką nr 251. W miejscowości Murczyn zatrzymali do kontroli 21-letniego mężczyznę, mieszkańca Poznania,  kierującego pojazdem marki vw, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 104 km/h.

Następnego dnia (08.08.2018) w miejscowości Władysławowo żnińska "drogówka" zatrzymała 39-letniego mieszkańca powiatu żnińskiego kierującego pojazdem marki volvo, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 105 km/h.

W obu przypadkach wykroczenia zostały zarejestrowane ręcznym miernikiem prędkości. Za popełnione wykroczenia kierujący zostali ukarani mandatami karnymi. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymano im prawa jazdy na 3 miesiące.  

Apelujemy do kierowców!

Pośpiech, brawura i zbyt szybka jazda to prosta droga do spowodowania wypadku. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami. Dbajmy o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg.

(KPP Żnin)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone