Zamknij
REKLAMA

Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

16:01, 08.10.2018 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Tylko w ostatnich dniach aż trzem kierowcom policjanci z nakielskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym.

Nie wszyscy kierowcy pamiętają, że zmienione przepisy prawa o ruchu drogowym, pod groźbą czasowej utraty uprawnień do kierowania pojazdami, zakazują przekraczania dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h.

Tylko ostatnich dniach, policjanci z referatu ruchu drogowego z Nakła, zatrzymali aż trzech kierowców, którym za przekroczenie prędkości zatrzymali prawa jazdy.

Jako pierwszy, w środę (3.10.18), w Mrozowie zatrzymany do kontroli został 41-letni kierowca audi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. Nieco więcej, bo o 57 km/h za szybko, jechał 56-letni kierujący renault, którego „drogówka” zatrzymała wczoraj (7.10.18) rano w Gorzeniu.

Kolejnego kierowcę, który za nic miał ograniczenie prędkości w obszarze zabudowanym, policjanci referatu ruchu drogowego zatrzymali również wczoraj (7.10.18) około 13 w Samoklęska Dużych. 33-letni kierowca mercedesa przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h.  

Skontrolowanym kierowcom mundurowi zatrzymali czasowo uprawnienia do kierowania pojazdami. 

(KPP Nakło)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone