Zamknij
REKLAMA

Kryminalni z Szubina błyskawicznie ustalili sprawczynię kradzieży

14:28, 12.10.2018 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z komisariatu w Szubinie, po niespełna trzech godzinach od momentu kiedy dowiedzieli się, że na terenie jednej ze szkół zginęły pieniądze przedstawili zarzut sprawczyni kradzieży. Mundurowi odzyskali też część skradzionej gotówki. 39-latce grozi kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj (11.10.18) około 15.00 na terenie jednej z szubińskich szkół. Jak wynikało ze zgłoszenia, jakie odebrał dyżurny miejscowego komisariatu, nieznany sprawca ukradł 2 tysiące złotych z torebki pracownicy placówki. Sprawę wyjaśniali szubińscy kryminalni. Długo nie trwało, jak ustalili oni personalia podejrzewanej i zapukali do jej mieszkania. Ponieważ kobiety nie było w domu skontaktowali się z nią telefonicznie i wytypowana przez funkcjonariuszy 39-latka stawiła się do komisariatu.

Tam usłyszała zarzut kradzieży pieniędzy. Kryminalni odzyskali część skradzionej gotówki, która niebawem wróci do prawowitej właścicielki. Mieszkanka Szubina będzie tłumaczyła się przed sądem, a zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi jej kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Nakło)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone