Zamknij
REKLAMA

Groźne zdarzenie drogowe na DK-5

15:29, 28.11.2018 | KPP Żnin
REKLAMA
Skomentuj

W środę, 28 listopada 2018 r. w Żninie doszło do zdarzenia drogowego, którego przyczyną było nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Podróż młodego kierującego zakończyła się wywróceniem pojazdu. Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o rozsądek.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w środę, 28.11.2018 r. krótko przed godz. 8.00 w Żninie na ul. Szpitalnej. Funkcjonariusze, którzy zostali skierowani na miejsce, zastali leżący na chodniku wywrócony samochód osobowy. W toku podjętych czynności ustalili, że 18-letni mieszkaniec gminy Rogowo jechał od strony Gniezna w kierunku Bydgoszczy pojazdem marki Seat Leon. Na skutek nie dostosowania prędkości do warunków ruchu, kierujący stracił panowanie nad pojazdem, przejechał na przeciwległy pas ruchu i przylegający do niego chodnik, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu. Na szczęście 18-latek nie odniósł żadnych obrażeń. Jednak cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie i mogła zakończyć się tragicznie.

Rogowianin był trzeźwy. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Przez kilka minut na drodze krajowej nr 5 trwały utrudnienia w ruchu drogowym.  

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że prędkość należy dostosować do warunków atmosferycznych oraz warunków panujących na drodze.    

(KPP Żnin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

leoleo

0 0

W Żninie jest 40km/h ,tyle jechał ? 19:28, 28.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone