Zamknij
REKLAMA

Kierowca ciężarowego volvo wpadł bo wjechał "pod zakaz"

15:30, 05.12.2018 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Zarzut kierowania pojazdem wbrew decyzji o cofnięciu uprawnień, ciąży na 37-latku, którego wczoraj zatrzymali policjanci z nakielskiej "drogówki". Nielegalny kierowca wpadł, bo wjechał „pod zakaz”. Teraz grozi mu kara do 2 lat więzienia.

We wtorek, (4 grudnia 2018 r. policjanci nakielskiej „drogówki” pełnili służbę na terenie gminy Szubin. Krótko po 9 zauważyli ciężarowe volvo z naczepą, które zjechało z drogi krajowej nr 5, łamiąc zakaz wjazdu.

W związku z popełnionym wykroczeniem, policjanci zatrzymali volvo do kontroli drogowej. Jak się okazało za kierownicą siedział 37-letni mieszkaniec Sochaczewa. Policjanci sprawdzając personalia kierowcy w policyjnych systemach ustalili, że siedzący za kierownicą mężczyzna ma wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami i w ogólnie nie powinien siadać „za sterami” ciężarówki.

Volvo zostało przekazane kierowcy, który posiadał wymagane uprawnienia. 37-latek natomiast niebawem usłyszy zarzuty za przestępstwo kierowania autem wbrew decyzji o cofnięciu uprawnień, za co grożą mu dwa lata więzienia. Za złamanie przepisów zabraniających mu wjazdu na drogę, gdzie został skontrolowany otrzymał mandat.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone