Zamknij
REKLAMA

Policjanci z nakielskiej "drogówki" prowadzili działania "Tranzyt"

17:00, 05.12.2018 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Na drogach wjazdowych do Nakła policjanci z referatu ruchu drogowego kontrolowali pojazdy ciężarowe. Cel to sprawdzenie czy kierowcy ciężarówek nie łamią przepisów dotyczących ograniczeń tonażowych.

We wtorek, 4 grudnia 2018 r.  policjanci z referatu ruchu drogowego z Nakła kontrolowali czy kierowcy ciężarówek stosują się do oznakowania, które zabrania im wjazdu do ścisłego centrum miasta. Lokalne działania „Tranzyt”, które odbyły się na drogach, miały na celu eliminowanie kierujących, którzy nie stosują się do oznakowania w rejonie miejscowości dotyczących ograniczeń wjazdu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 7 ton.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami zakazy takie obowiązują na drogach dojazdowych do Nakła. Do ścisłego centrum zabrania się wjazdu pojazdom ciężarowym, których dopuszczalna masa całkowita wynosi powyżej 7 ton. Ograniczenia te nie dotyczą aut docelowych oraz służb komunalnych.

Podczas akcji mundurowi sprawdzali także stan techniczny aut wykonujących transport drogowy, oraz trzeźwość kierowców. Prowadzone kontrole nie wykazały nieprawidłowości.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone