Zamknij
REKLAMA

Działania "Prędkość" na drogach powiatu nakielskiego

18:30, 05.08.2019 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

W miniony piątek na drogach całego województwa Policji prowadziła działania „Prędkość”. W akcję włączyli się też mundurowi nakielskiej „drogówki”, którzy szczególna uwagę zwracali na te auta, których kierowcy nie stosowali się do obowiązujących ograniczeń prędkości.

Zapobieganie wypadkom drogowym, których jedną z głównych przyczyn jest nadmierna prędkość było głównym celem działań jakie w miniony piątek (2.08.19) na drogach całego województwa prowadziła Policja. Akcję pn.: „Prędkość” na terenie powiatu nakielskiego prowadzili mundurowi z referatu ruchu drogowego.

Policjanci kontrolowali prędkość z jaką przemieszczały się po powiatowych drogach pojazdy, sprawdzali trzeźwość kierowców, stan techniczny aut, stosowanie pasów bezpieczeństwa przez wszystkie osoby podróżujące pojazdami, a także sposób w jaki przewożone są dzieci.

Mundurowi zwracali też uwagę na przestrzeganie przez kierujących innych przepisów drogowych. Łącznie skontrolowano 61 aut, ujawniając 30 przypadków przekroczeń prędkości. Kierowcy, którzy złamali przepisy musieli liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Prowadzone cyklicznie działania kontrolne mają na celu eliminowanie z ruchu „piratów drogowych”.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone