Zamknij
REKLAMA

Zdradziło ich nerwowe zachowanie

19:30, 04.02.2020 | KPP Żnin
REKLAMA
Skomentuj
foto: archiwum

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał wczoraj mieszkaniec gminy Barcin, u którego barcińscy mundurowi znaleźli narkotyki. Konsekwencje prawne poniesie także nieletni mieszkaniec gminy, o losie którego zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich.    

Wczoraj (03.02.20) kilkanaście minut po godz. 12.00 patrol składający się z policjanta i strażnika miejskiego, wylegitymował 17-latka, którego zachowanie wydało się mundurowym podejrzane. Ich przypuszczenia okazały się słuszne, bowiem w rezultacie przeprowadzonej kontroli osobistej znaleźli plastikowy woreczek z suszem roślinnym. Mieszkaniec gminy został zatrzymany, a następnie przewieziony na komisariat, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Około godz. 19.00 patrol mieszany podjął czynności wobec 15-latka, który na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Wkrótce wyszło na jaw, jaka była tego przyczyna. Mundurowi znaleźli przy nim szklaną lufkę nabitą suszem roślinnym oraz zawiniątko z zawartością tego samego środka.  

O losie obydwóch mężczyzn zdecyduje sąd, w przypadku nieletniego będzie to sąd rodzinny i nieletnich. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.  

(KPP Żnin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone