Zamknij
REKLAMA

Areszt dla sprawczyni rozboju na Seniorce

16:51, 25.06.2020 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

Ledwie 30 minut zajęło nakielskim patrolowcom „namierzenie” 35-latki, która na jednej z nakielskich ulic dokonała rozboju na przechodzącej tamtędy Seniorce. Część mienia skradzionego kobiecie odzyskano, a podejrzana decyzją sądu została wczoraj aresztowana na 3 miesiące.

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek (22.06.20). Około 21.30 do nakielskiej jednostki zgłosiła się 65-letnia mieszkanka Nakła i poinformowała, że na jednej z ulic w centrum miasta została napadnięta i skradziono jej torebkę z pieniędzmi oraz dokumentami. Ponieważ złodziejka groziła pokrzywdzonej i używała wobec niej przemocy, sprawa została zakwalifikowana jako rozbój, a szukaniem podejrzanej zajęli się nakielscy patrolowcy.

Mundurowi potrzebowali ledwie 30 minut, by na jednej z miejskich ulic zatrzymać ustaloną 35-latkę. Kobieta noc spędziła w policyjnym areszcie. Na podstawie materiału dowodowego zebranego przez śledczych mieszkanka Nakła usłyszała zarzut rozboju, a wczoraj (24.06.20) z dokumentacją sprawy zapoznał się sędzia, który zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanej na 3 miesiące. Jeszcze tego samego dnia policjanci dowieźli kobietę do placówki penitencjarnej.

Z racji tego, że kobieta działała w warunkach powrotu do przestępstwa tzw.: „recydywie” za popełnione przestępstwo grozi jak kara nawet 18 lat pozbawienia wolności.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz