Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany trafił za kraty

21:03, 15.12.2020 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

Kryminalni z Szubina ustalili miejsce pobytu 31-latka, który był poszukiwany listem gończym wystawionym przez szubiński sąd. Mężczyzna został zatrzymany w sobotę w jednym z mieszkań na terenie Bydgoszczy, gdzie się ukrywał. Teraz najbliższy rok spędzi za kratami.

Poszukiwania za 31-letnim mieszkańcem gminy Szubin prowadzone były od ponad roku. Mężczyzna miał na swoim koncie oszustwa i winien przebywać w zakładzie karnym. Ponieważ nie stawił się do odbycia zasądzonej kary, szubiński sąd wydał za nim list gończy, a miejscowa policja wszczęła poszukiwania.

Jak ustalił policjant prowadzący sprawę poszukiwawczą, 31-latek ciągle zmieniał miejsca zamieszkania co utrudniało jego namierzenie. Przełom w sprawie nastąpił kilka dni temu, kiedy funkcjonariusz ustalił kilka adresów na terenie powiatu nakielskiego, a także Bydgoszczy, gdzie poszukiwany mógł przebywać. Kres wolności poszukiwanego przyszedł w minioną sobotę (12.11.20) w godzinach popołudniowych. Wtedy ustalone adresy sprawdzali szubińscy kryminalni. W jednym z mieszkań na terenie Bydgoszczy policjanci zastali kompletnie zdezorientowanego 31-latka.

W poniedziałek, 14.12.2020 r. zatrzymanego doprowadzono go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%