Zamknij
REKLAMA

Nakielska "drogówka" prowadziła działania "Prędkość"

21:30, 19.02.2021 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego prowadzili wczoraj (18.02.21) działania „Prędkość”, zwracając szczególną uwagę na stosowanie się kierowców do ustanowionych ograniczeń prędkości. Reagowali też na wszystkie inne wykroczenia, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo użytkowników dróg.

Wczoraj (18.02.21) na drogach powiatu nakielskiego funkcjonariusze referatu ruchu drogowego prowadzili działania prewencyjne pn.: „Prędkość”. Akcja miała na celu egzekwowanie od kierowców jazdy zgodnej z obowiązującymi przepisami oraz uświadamianie użytkownikom dróg, że nadmierna prędkość może nieść za sobą tragiczne skutki.

Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali łącznie 66 aut, ujawniając przy tym 58 wykroczeń, z czego 25 związanych z przekraczaniem dozwolonej prędkości. Wobec kierowców, którzy złamali przepisy zastosowano odpowiednie środki prawne w postaci mandatów, których nałożono 25 oraz pouczeń, których zastosowano 33. Mundurowi zatrzymali też 2 dowody rejestracyjne od kontrolowanych aut.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Kierowcy "noga z gazu", dostosujmy prędkość do warunków panujących na jezdni oraz zachowujmy bezpieczne odległości między pojazdami.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%