Zamknij
REKLAMA

Andis TS-1 Golarka kod rabatowy dla Ciebie!

00:00, 23.09.2021 | materiały partnera

Andis TS-1 to golarka doskonale znanej na rynku amerykańskiej firmy, która od dawna cieszy się ogromną popularnością na rynku. Warto zaznaczyć, że model Andis TS-1 bardzo często wykorzystywany jest w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz barberskich.

Andis TS-1 to golarka doskonale znanej na rynku amerykańskiej firmy, która od dawna cieszy się ogromną popularnością na rynku. Warto zaznaczyć, że model Andis TS-1 bardzo często wykorzystywany jest w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz barberskich. To nic zaskakującego! Urządzenie to jest bardzo funkcjonalne, poza tym ma wytrzymały akumulator.

Amerykańska firma Andis powstała w roku 1922. Od samego początku swojej działalności przedsiębiorstwo specjalizowało się w produkcji wysokie klasy sprzętu fryzjerskiego i narzędzi barberskich. W ofercie Andis znajdują się niezawodne urządzenia, które przydają się do stylizacji męskich fryzur oraz zarostu. Do najpopularniejszych sprzętów tej amerykańskiej marki zalicza się model Andis TS-1 - to bardzo ceniona maszynka do golenia.

Ostrza golarki Andis TS-1 pokryte są folią, która skutecznie zapobiega stykaniu się skóry z nimi. W efekcie zminimalizowane zostało ryzyko wystąpienia podrażnień. Warto zaznaczyć, że golarka została wyposażona w specjalną podwójną folię hipoalergiczną ze złoto-tytanową powłoką. Dzięki temu z urządzenia mogą korzystać również panowie ze skórą wrażliwą. Ze względu na fakt, że ostrza maszynki do golenia TS-1 zostały wyjątkowo precyzyjnie wyszlifowane, cechują się długą żywotnością. Z pomocą tej innowacyjnej maszynki możesz ogolić się na gładko, skrócić kilkudniowy zarost lub wykończyć stylizację zarostu. Co ważne, urządzenie ma bardzo wydajny litowo-jonowy akumulator. W pełni naładowany pozwala na pracę golarki przez 80 minut. Oczywiście Andis TS-1 może też pracować podłączona pod ładowanie.

Szukasz profesjonalnej golarki, która może pracować zarówno bezprzewodowo, jak i podłączona do ładowania? Zależy Ci na zakupie trwałej maszynki do golenia, która będzie bardzo precyzyjna? W takim razie jak najbardziej możemy polecić Ci urządzenie Andis TS-1. Teraz możesz kupić tę profesjonalną golarkę znaczniej taniej! Użyj kodu: TS2000 przy składaniu zamówienia i ciesz się atrakcyjnym rabatem! Wejdź tutaj i kup z rabatem:  https://www.fryzomania.pl/andis-ts-1-maszynka-do-golenia.html

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%