Zamknij

Bojler z wężownicą do pompy ciepła i nie tylko – nowoczesny sposób na ciepłą wodę

14.11, 19.12.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14.11, 19.12.2022

Bojlery z wężownicą już dziś są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem do podgrzewania i magazynowania wody kotłowej lub użytkowej, a ich popularność ma nadal rosnąć. Urządzenia są nie tylko bardziej energooszczędne i łatwiejsze w obsłudze, ale też bezpieczniejsze w użytkowaniu.

Bojler z wężownicą – nowoczesny i ekonomiczny

Dzięki energooszczędności bojler z wężownicą jest bardziej przyjazny dla środowiska i naszej kieszeni. To jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań do podgrzewania lub magazynowania wody kotłowej i użytkowej. Bojlery z wężownicą to nowoczesne podgrzewacze i magazyny wody w jednym. Urządzenia są kompaktowe, lekkie, a także cicho pracują, dzięki czemu są znacznie bardziej komfortowe w użytkowaniu w porównaniu z tradycyjnymi bojlerami. Bojler z wężownicą zapewnia nam stały dostęp do ciepłej wody. W ofercie EKOPOLSKA to wysokowydajne rozwiązanie jest dostępne w kilku wersach różniących się pojemnością, mocą i oczywiście ceną. Wszystkie modele cechuje doskonała izolacja cieplna – urządzenia ocieplane są szczelną warstwą pianki poliuretanowej. Dzięki temu straty ciepła wody są minimalne, a koszty eksploatacji jeszcze niższe. Sporym atutem bojlerów z wężownicą jest ich łatwy i szybki montaż. Wystarczy zamocować specjalny wspornik na ścianie, zawiesić na nim bojler z wężownicą oraz podłączyć rozwiązanie do systemu rur rozprowadzających wodę w budynku i do zasilania.

Bojler z wężownicą – jaki wybrać?

Przede wszystkim trzeba określić, czy potrzebujemy bojler z wężownicą do magazynowania wody kotłowej, czy do podgrzewania wody użytkowej. Aby dobrać odpowiedni bojler z wężownicą do pompy ciepła trzeba właściwie określić jaką pojemność zbiornika potrzebujemy, a następnie dobrać moc urządzenia oraz maksymalną temperaturę pracy adekwatnie do parametrów pompy ciepła. Specjaliści EKOPOLSKA doradzają na każdym etapie tego procesu – od zakupu, przez pomoc w instalacji, po obsługę w trakcie eksploatacji.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%