Zamknij
REKLAMA

Zarabianie na Snapchacie

10:36, 11.05.2018 | Materiały partnera
Skomentuj
Fot. Materiały partnera

Aplikacja Snapchat, która istnieje od 2011 roku daje możliwość zarabiania pieniędzy. To już kolejna z apek społecznościowych po Instagramie i You Tube, która pozwala czerpać zyski z zamieszczanych treści. Jakie wymagania trzeba spełnić, by uzyskiwać profity finansowe z prowadzenia konta na Snapie?

Oryginalne treści

Pierwszym krokiem do zarabiani na Snapchacie jest tworzenie ciekawych, niekonwencjonalnych treści, które zainteresują wielu odbiorców. Tematyka contentu jest dowolna, najlepiej jednak, żeby wiadomości były różnorodne. Konto na Snapie ma pokazać naszą osobowość, warto, by udostępniane filmy i zdjęcia dotyczyły zarówno pracy jak i czasu wolnego. Poza tym, należy pamiętać, że jedna wiadomość dziennie nie wystarczy. Snapy są bardzo angażującą formą komunikacji. Odbiorca musi skupić swoją uwagę w określonym czasie, by móc obejrzeć unikatową treść, która zniknie po 10 sekundach. Odbiorca musi więc być zaskakiwany różnorakimi filmami i zdjęciami. Najpopularniejsze na Snapchacie są zwierzęta i piękne kobiety. Takie treści najchętniej otwierają fani snapchatterów.

Publiczność

Mając ciekawy content można starać się o gromadzenie coraz liczniejszej publiczności. Na początku najlepiej wysłać swój snapcode do wszystkich swoich znajomych. Ze statystyk wynika, że około 75% z nich przyjmie nasze zaproszenie. Obecnie najłatwiej zgromadzić ogromną liczbę fanów, prowadząc transmisję na żywo. Najpopularniejszymi snapchatterami w Polsce są: SexMasterka (300 tys. fanów), littlemoonster96 (199 tys. fanów) i Maffashion (189 tys. fanów). Pełne zestawienie osobowości polskiego Snapchata umieszczone jest na: https://apynews.pl/ranking-snapchat. Wśród autorów kont znajdują się takie osoby jak: Stuu, reZigiusz, Czarek Jóźwik czy Abstrachuje TV, którzy są równocześnie najpopularniejszymi youtuberami w Polsce.

Polecane produkty

Podobnie jak na innych portalach społecznościowych, tak i na Snapchacie chodzi o reklamowanie i promowanie produktów. Mogą to być różnego rodzaju towary, w zależności od udostępnianych treści. Jednym z głównych sposobów zarabiania na Snapie jest proponowanie znajomym wygasających zniżek. Trzeba umiejętnie zachęcić fanów do kliknięcia w link i skorzystania z promocji w konkretnym sklepie. Poza tym, za pośrednictwem Snapcach można również sprzedawać niewielką ilość towarów. Jest to bardzo przydatne, jeśli mamy do zaoferowania konkretny produkt. Dodatkowo, Snapchat służy też do prowadzenia marketingu afiliacyjnego. Polega on na rekomendowaniu wypróbowanych przez siebie towarów konkretnych firm. Mając zaufane grono fanów łatwiej zachęcić ich do kupna produktu.

Podobnie jak np. na Instagramie, tak i na Snapie chodzi przede wszystkim o tworzenie interesującego contentu i poszerzaniu grona odbiorców. Te zabiegi umożliwiają polecanie i reklamowanie towarów naprawdę szerokiej grupie osób.  

(Materiały partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone