Zamknij
REKLAMA

Wybór firmy, czyli jak zamówić profesjonalną pomoc drogową?

00:00, 30.10.2018 | Materiał Partnera

Coraz częściej zauważasz, że na polskich drogach robi się niebezpiecznie? Ponadto stan naszych dróg pozostawia wiele do życzenia. Takie historie niestety mogą skończyć się dla nas jakąś nieprzyjemną historią. Dlatego właśnie warto mieć w zanadrzu wizytówkę firmy, która w razie zdarzenia drogowego, będzie w stanie wesprzeć nas profesjonalną pomocą drogową.

Wiele firm o różnym poziomie świadczonych usług

Jeżeli tylko zaczniemy pobieżnie przeglądać różnego rodzaju oferty firm udzielających pomoc drogową, jednocześnie zauważymy, że nie jest to takie proste, jak nam się wydawało na samym początku. Ponieważ wiele firm działa w dość okrojony sposób, nie gwarantując tym samym kompleksowej pomocy drogowej. Jednak pod żadnym pozorem nie powinniśmy się zniechęcać. Najważniejsze jest właśnie to, by poszukać takiej ekipy, której oferta będzie dopasowana na pewno do naszych potrzeb i oczekiwań.

Awaria samochodu osobowego

 

Jedną z takich firm, która działa w sposób kompleksowy jest - https://drogowipomocnicy.pl/firma/. W tym przypadku nie musimy się obawiać pod żadnym pozorem tego, że przyjdzie nam czekać jedynie na holownik, który zabierze nasze zepsute lub uszkodzone auto do warsztatu samochodowego. Akurat ta firma działająca na terenie Warszawy, jak i również okolic zajmuje się także wykonywaniem drobnych napraw na miejscu zdarzenia. W takich okolicznościach możemy spodziewać się między innymi sprawnego awaryjnego uruchomienia pojazdu, czy też otwarcia zatrzaśniętego samochodu. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć całkiem niepotrzebnego, jak i również z reguły bardzo kosztownego holowania.

W takim razie już też mniej więcej wiemy, na co powinniśmy zwracać największą uwagę, przy wyborze firmy udzielającej pomocy drogowej. Ponieważ samo holowanie pojazdów, w wielu przypadkach, może okazać się niezbyt potrzebne, lub nawet po prostu zbędne.

Holowanie o każdej porze

Przeglądając kolejne oferty, należy skupić się także na tym, by dana firma działała w sposób jak najbardziej całodobowy. Czy wyobrażasz sobie taką sytuację, w której właściciel lub pracownik firmy mówi Ci, że musisz poczekać na najbliższy transport przez co najmniej kilka godzin, lub też do najbliższego dnia roboczego? Oczywiście dla wielu kierowców jest to zwykła abstrakcja. Ale jednak, jeżeli chcemy skorzystać z pierwszej lepszej firmy, możemy spodziewać się naprawdę przeróżnych historii.

Holowanie samochodu dostawczego

Dlatego, jeżeli nie chcemy pod żadnym pozorem ugrzęznąć w środku lasu, lub też na całą noc pośród bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych, najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu znalezienie dla siebie odpowiedniej firmy, na której zawsze będziemy mogli polegać. Jedną z takich firm jest między innymi -
https://zakrzewski-holowanie.pl/jak-bezpiecznie-prowadzic-samochod-dekalog-dobrego-kierowcy/. W tym przypadku rzeczywiście będziemy mogli liczyć przede wszystkim na to, że ekipa z pomocą drogową jest w stanie przyjechać do nas o każdej porze dnia i nocy, jak i również siedem dni w tygodniu. W związku z tym, nie musisz się obawiać, że w środku nocy, czy też w dni wolne od pracy, nie będziesz mógł nawet wezwać pomocy drogowej.

Oczywiście jeszcze trzeba dodatkowo pamiętać o obszarze działania danej firmy. Ponieważ w tym przypadku takim obszarem jest oczywiście Warszawa, a także okolice. Dlatego pod żadnym pozorem nie powinniśmy wzywać tej firmy, jeżeli auto popsuło nam się na terenie Krakowa, czy też Białegostoku. W końcu dojazd pomocy drogowej, nie tylko zająłby mnóstwo czasu, ale również okazałby się dla nas wyjątkowo kosztowny.

Doświadczenie firmy

Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest doświadczenie, którym kieruje się dana firma udzielająca pomoc drogową. Wtedy już nie będziemy mieli chwili niepokoju, iż nasza sytuacja okaże się zbyt trudna dla poszczególnej firmy, która udziela nam pomocy drogowej. Jest to rozwiązanie dla osób, które znalazły się w naprawdę nietypowych okolicznościach. Do nich zalicza się między innymi hamowanie awaryjne, wjechanie do rowu, czy też w zaspę. W takiej sytuacji potrzeba naprawdę bardzo dużej zręczności ze strony pracownika, by podczas wyciągania samochodu z rowu lub zaspy, nie spowodować dodatkowych uszkodzeń.

Dodatkowe usługi

Coraz częściej zdarza się również tak, że firma, która udziela nam wsparcia na drogach, świadczy pozostałe usługi. Oczywiście raczej są one spokrewnione z pomocą drogową, lub też wykorzystują do tego celu holowniki znajdujące się na wyposażeniu firmy. W takich okolicznościach możemy spodziewać się między innymi takich usług, jak usługi warsztatowe, wynajem aut zastępczych, czy też po prostu skorzystanie ze strzeżonego parkingu.

Holowanie samochodu osobowego

Takie opcje oczywiście okażą się najbardziej dogodne dla osób, które planują tak naprawdę kontynuowanie podróży, nawet jeżeli ich auto wymaga zdecydowanie poważniejszej naprawy. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, żeby wypożyczyć samochód zastępczy i jechać w dalszą podróż, a jednocześnie zostawić swoje uszkodzone auto w firmowym warsztacie naprawczym.

Jedną z firm, która w swojej ofercie posiada również zupełnie inne usługi, niż tylko samą pomoc drogową, jest http://glinski-hol.pl/o-firmie/holowniki/. W tym przypadku faktycznie możemy mówić między innymi o usługach transportowych, które odbywają się nie tylko na terenie całej Polski, ale również w krajach zaliczających się do Europy Środkowej.
W ten sposób mamy możliwość skorzystania z lawet i holowników, także w wielu innych okolicznościach. Do nich zalicza się właśnie transport samochodów osobowych i dostawczych. Nie powinniśmy również zapominać o możliwości przetransportowania także innego rodzaju pojazdów. Do nich zaliczają się przede wszystkim maszyny budowlane i rolnicze. W takim razie usługi transportowe kierowane są nie tylko do osób prywatnych, ale również do właścicieli innych firm.

Jeżeli będzie Ci zależało na przewiezieniu swojego pojazdu, w tym nawet łodzi, w inne miejsce, lub też na sprowadzeniu nowego samochodu z zagranicy, to już wiesz, gdzie możesz szukać takiej firmy. Tym bardziej, że wspomniana firma kieruje się naprawdę bardzo dużym doświadczeniem oraz zdobywanymi przez lata kwalifikacjami. Możesz jej całkowicie zaufać, nie obawiając się o swój samochód, czy też innego rodzaju maszynę.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone