Zamknij
REKLAMA

Wynajem samochodów na wakacje - minivan lub auto kompaktowe

13:17, 18.12.2018 | materiały partnera

Jeśli w trakcie wakacji chcemy podróżować, a nie posiadamy własnego auta – wówczas warto rozważyć wynajem odpowiedniego samochodu. W zależności od naszych wymagań oraz od liczby współpasażerów możemy wypożyczyć mniejszy lub większy samochód. Jeżeli podróżujemy w kameralnym gronie – możemy wynająć wygodny samochód kompaktowy lub elegancką limuzynę zapewniając sobie komfortową i bezpieczną jazdę. Natomiast w trakcie podróży większą grupą – dobrym rozwiązaniem będzie pojemny minivan o odpowiedniej liczbie miejsc.

Zalety podróżowania wynajętym samochodem

Dzięki wypożyczeniu auta możemy zwiedzić znacznie więcej interesujących miejsc niż w przypadku, gdy korzystamy wyłącznie z transportu publicznego. Ponadto wypożyczonym samochodem mamy szansę dotrzeć w atrakcyjne okolice, które są znacznie trudniej dostępne dla niezmotoryzowanych turystów. Wypożyczalnia carmines.pl oferuje wynajem samochodów bez limitu kilometrów. Oznacza to, że można podróżować niemalże bez ograniczeń.

Samochody stworzone do podróży

Większość samochodów posiada szereg udogodnień, m.in. wyposażono je w pojemny bagażnik oraz automatyczną skrzynię biegów, która idealnie sprawdza się nie tylko podczas jazdy w korkach, ale również w czasie pokonywania długich dystansów.

Minivany – idealny środek transportu dla rodzin z dziećmi oraz przyjaciół

Wśród samochodów dla dużej grupy osób najlepiej sprawdzają się minivany. Do najpopularniejszych modeli z klasy V zaliczyć należy komfortowy Mercedes Minivan oraz niezawodny i bezpieczny Renault Traffic. Mercedes klasy V to klasa sama w sobie: przestronne wnętrza i szereg udogodnień dla kierowcy i samochodów. Samochód przystosowany do wygodnej jazdy posiada automatyczną skrzynię biegów i przeznaczony jest dla ośmiu osób. Z kolei Renault Traffic to van z manualną skrzynią biegów i 9 miejscami. Model ten posiada nie tylko niezwykle pojemny bagażnik, ale również dodatkowo aż  14 schowków o pojemności 90 litrów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone