Zamknij
REKLAMA

Citroen C4 Cactus w wersji SUV-a

10:50, 11.01.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Jest to niezwykle wydajny samochód, który jest produkowany przez francuską firmę motoryzacyjną o nazwie Citroen. Dana firma zajmuje się produkcją samochodów od momentu jej założenia w 1919 roku. Od tego momentu dana firma motoryzacyjna skupiła się na produkcji samochodów, wytwarzając w ostatnich produkcji niesamowite modele aut. Pod daną marką wyprodukowanych zostało wiele modeli samochodów, a Citroen C4 Cactus jest jednym z modeli, który zapewnia wygodę nie tylko pasażerom, ale i także kierowcy. Podczas, gdy samochód pozostał praktyczny na osób zainteresowanych jego zakupem, oferuje on także całkowicie nowe funkcje zapożyczone od samochodów o ponownych proporcjach.

Airbumps lub gumowe panele

Dane gumowe panele znajdują się na drzwiach Citroena C4 Cactusa. Można je wymieniać, a ich funkcją jest zapobiegnięcie wgnieceń i obić powłoki lakierniczej samochodu. Dostępne są one w czterech kolorach i można dokonać ich dowolnego wyboru.

Światła do jazdy dziennej

Są to przednie reflektory, które zamontowane są nad głównym oświetleniem samochodu. Dane światła przypominają wyglądem brwi i są estetycznym elementem pojazdu. Mogą być one wykorzystywane także w trakcie jazdy nocnej i będą pełnić rolę dodatkowego oświetlenia dla głównych reflektorów. Samochód przewozi także czterech pasażerów i jest dobrym rozwiązaniem dla czteroosobowej rodziny.

Uchylane tylne szyby

Firma produkująca samochody Citroen pracowała nad utrzymaniem niskiej wagi pojazdów. Jednym ze sposobów, jakim to osiągnęli, było wykorzystanie uchylanych tylnych szyb zamiast skorzystania z szyb elektrycznych. Tylne szyby elektryczne zwiększają wagę samochodu i zostało to dobrze utrzymane. Dzięki uchylanym tylnym szybom samochód waży o 200 kg mniej niż Citroena C4 w wersji hatchback, który jest kolejnym modelem firmy Citroen. Dany samochód posiada także niskie spalanie paliwa, tak samo jak wiele samochód z jego kalibru.

Dowiedz się więcej na www.EuAUTOczesci.PL

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone