Zamknij
REKLAMA

Oferty sklepów zielarskich w Szubinie

13:42, 10.08.2020 | materiały partnera

Ziół używamy na co dzień, przede wszystkim jako przypraw. Ich walory smakowe doskonale podkreślają smak potraw, ale także mają właściwości zdrowotne, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawę. Cząber dodany do kapusty lub fasoli poprawia trawienie i zapobiega wzdęciom. Podobnie estragon dodawany do wielu potraw, zwłaszcza kuchni francuskiej, ma działanie antybakteryjne i antygrzybiczne.

Gdzie kupować zioła?

Z reguły przyprawy kupujemy w zwykłym sklepie spożywczym i specjalnie nie zastanawiamy się co zawiera opakowanie, lubczyk to lubczyk. Tymczasem rzeczywistość wygląda nieco inaczej, wystarczy sprawdzić skład. Poza suszonym lubczykiem w składzie znajduje się wiele innych substancji, które nie zawsze są zdrowe.

W sklepie zielarskim kupujemy przyprawy zawierające 100% suszu z danej rośliny, lubczyk to lubczyk, bez żadnych dodatków. Podobnie jest z wszystkimi innymi produktami, które oferują sklepy zielarskie w Szubinie (https://sklepy-zielarskie.pl/l/m-szubin/). Zero chemii i innych niezdrowych dodatków. To bardzo ważne ze względów zdrowotnych i smakowych. Dodatkową korzyścią jest także niższa cena. Za małe opakowanie pieprzu czy innej przyprawy w sklepie spożywczym musimy zapłacić 2-3 zł, w sklepie zielarskim zapłacimy niewiele więcej za dużo większe opakowanie.

Co oferują sklepy zielarskie w Szubinie?

Lubczyk to sklep zielarski w Szubinie oferujący bardzo szeroki asortyment zdrowych produktów. Oczywiście największy asortyment stanowią zioła suszone, wyciągi z ziół, olejki roślinne o różnych właściwościach leczniczych. Można wybrać zioła zwiększające odporność organizmu, poprawiające metabolizm, zmniejszające ciśnienie krwi, oczyszczające organizm z toksyn. Do wyboru są także liczne suplementy diet wspomagające odchudzanie.

Sklep zielarski Szubin to nie tylko zioła z upraw ekologicznych, w ofercie można znaleźć zdrową żywność oraz żywność dedykowaną dla osób uczulonych na gluten lub laktozę.
W ofercie znajduje się także szeroki wybór kosmetyków i środków czystości na bazie produktów naturalnych. W porównaniu z tradycyjnymi środkami chemicznymi są równie skuteczne, ale znacznie mniej drażniące dla skóry i przede wszystkim nie wywołują uczulenia.

Sklepy zielarskie stale poszerzają swoją ofertę zgodnie z życzeniami klientów. Coraz częściej możemy w nich kupić warzywa i owoce pochodzące od lokalnych rolników, chleb pieczony tradycyjnie na zakwasie lub różnego rodzaju pierogi lepione w domu. To zdecydowanie lepszy wybór niż żywność kupowana w markecie.

Produkty w sklepach zielarskich lub ze zdrową żywnością są droższe niż w innych sklepach, ale stare przysłowie mówi „Co nie dasz piekarzowi, to z nawiązką oddasz lekarzowi”.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop