Zamknij

Kasjer - sprzedawca (Szubin)

Miejsce pracy: Kcyńska-Nowe Osiedle 25A, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 07.09.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - wynagrodzenie + możliwość premii - zatrudnienie od zaraz: TAK
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DINO POLSKA SA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Aneta Krakowska-Drygas
    Numer telefonu: 665 941 451
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 07.09.2022 - 07.10.2022, Godziny : 08.00- 14.00
    obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa totalizatora sportowego, przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru Oferta pracy w ramach prac interwencyjnych - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 50 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/22/1104
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Referent
    StPr/22/1107
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    Blacharz samochodowy
    StPr/22/1095
    wynagrodzenie od od 3 010 do 6 000 PLN

    Mechanik samochodowy
    StPr/22/1096

    organizacja prawidłowego funkcjonowania firmy w zakresie działań związanych z magazynowaniem i transportem, zarzadzanie wszystkimi procesami logistycznymi firmy, działania zmierzające do optymalnego wykorzystania własnych i podnajętych środków transportu, organizacja logistyki wewnątrzzakładowej; jedna zmiana 8-16
    StPr/22/1088

    - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
    StPr/22/1060
    wynagrodzenie od od 3 110 PLN

    przygotowywanie dan oraz wydawanie klientom, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o miejsce pracy oraz porządek, informowanie o kończących się produktach, przygotowanie produktów do późniejszego przegotowania dania Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/22/1043

    rehabilitacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych; kontakt: osob/tel./email wtz[email protected]
    StPr/22/1030

    StPr/22/1023

    kierowanie ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą typu chłodnia po krajach Unii Europejskiej ,pomoc w załadunkach i rozładunkach
    StPr/22/0816