Opiekun I w projekcie "Aktywni Razem"

Miejsce pracy: Kcyńska 34, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: szczegóły ogłoszenia o naborze: www.mgopsszubin.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Data rozpoczęcia: 01.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pracodawca: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kcyńska 34, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marzena Mierzwińska
    Numer telefonu: 503 440 140
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 28.11.2018 - 14.12.2018, Godziny : 08.00 - 14.00
    zgodnie z zawodem i specjalnością, wynagrodzenie-w zależności od stopnia awansu zawodowego
    StPr/18/1978
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    szczegóły ogłoszenia o naborze: www.mgopsszubin.pl
    StPr/18/1953
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    StPr/18/1955

    Kasjer-sprzedawca Oferta pracy stanowi zobowiązanie pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu, w pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż
    StPr/18/1959
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    sygnatura konkursu: Kd-1101-394/18; zgłoszenie wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w terminie do 10.12.2018 bezpośrednio w siedzibie Sadu Okręgowego (pokój nr 203) lub przesłać na adres: Sad O
    StPr/18/1933

    Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków
    StPr/18/1928
    wynagrodzenie od 2 100 - 4 300 PLN

    pracownik fizyczny(po stażu) 1/2 etatu
    StPr/18/1855