Nauczyciel matematyki

Miejsce pracy: Tysiąclecia 1, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem i specjalnością, wynagrodzenie-w zależności od stopnia awansu zawodowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Data rozpoczęcia: 04.12.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Zawód:
    • Nauczyciel matematyki
      Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Władysława Broniewskiego
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Tysiąclecia 1, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Gabriela Rojek
      Numer telefonu: 52-384 24 81
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 03.12.2018 - 29.01.2019, Godziny : 08.00 - 14.00
      blacharz samochodowy
      StPr/18/2005
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      zgodnie z zawodem i specjalnością, wynagrodzenie-w zależności od stopnia awansu zawodowego
      StPr/18/1978
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      szczegóły ogłoszenia o naborze: www.mgopsszubin.pl
      StPr/18/1953

      StPr/18/1955

      Kasjer-sprzedawca Oferta pracy stanowi zobowiązanie pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu, w pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż
      StPr/18/1959
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków
      StPr/18/1928
      wynagrodzenie od 2 100 - 4 300 PLN

      pracownik fizyczny(po stażu) 1/2 etatu
      StPr/18/1855