Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Bolesława Prusa 5, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalni ścieków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 09.01.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 4 300 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Zawód:
    • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
      Uprawnienia:
      • spawanie metodą MAG i TIG
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "MARPEX" Marek Jarecki
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Bolesława Prusa 5, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Marek Jarecki
        Numer telefonu: 504 067 535
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 08.01.2019 - 08.03.2019, Godziny : 08.00 - 14.00
        konserwacja i naprawa urządzeń melioracyjnych; umiejętność obsługi kosy spalinowej i ręcznej, wymagane posiadanie roweru lub motoroweru (dojazd do miejsca wykonywania pracy) Oferta pracy w ramach robó
        StPr/19/0063
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        - zgodnie z zwodem i specjalnością - krojenie tkanin, - szycie .Szycie we własnym mieszkaniu, wymagana własna maszyna overlock i stebnówka.mile widziane prawo jazdy.Umiętność szycia na powyższych masz
        StPr/19/0053
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalni ścieków
        StPr/19/0038
        wynagrodzenie od 2 250 - 4 300 PLN

        Utrzymanie porządku na terenie należącego do KP Szubin, tj sprzątanie liści,odśnieżanie,placu,koszenie trawy-stosownie do pory roku.
        StPr/18/2035
        wynagrodzenie od od 1 176 PLN

        blacharz samochodowy
        StPr/18/2005
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        zgodnie z zawodem i specjalnością, wynagrodzenie-w zależności od stopnia awansu zawodowego
        StPr/18/1978
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN