Pracownik usług krawieckich- szycie chałupnicze

Miejsce pracy: 3 Maja 39/7, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - zgodnie z zwodem i specjalnością - krojenie tkanin, - szycie .Szycie we własnym mieszkaniu, wymagana własna maszyna overlock i stebnówka.mile widziane prawo jazdy.Umiętność szycia na powyższych masz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 14.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Piotr Radomski Styl Anastazji Usługi Krawieckie
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 3 Maja 39/7, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Radomski
    Numer telefonu: 669-584-374
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    konserwacja i naprawa urządzeń melioracyjnych; umiejętność obsługi kosy spalinowej i ręcznej, wymagane posiadanie roweru lub motoroweru (dojazd do miejsca wykonywania pracy) Oferta pracy w ramach robó
    StPr/19/0063
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    - zgodnie z zwodem i specjalnością - krojenie tkanin, - szycie .Szycie we własnym mieszkaniu, wymagana własna maszyna overlock i stebnówka.mile widziane prawo jazdy.Umiętność szycia na powyższych masz
    StPr/19/0053
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalni ścieków
    StPr/19/0038
    wynagrodzenie od 2 250 - 4 300 PLN

    Utrzymanie porządku na terenie należącego do KP Szubin, tj sprzątanie liści,odśnieżanie,placu,koszenie trawy-stosownie do pory roku.
    StPr/18/2035
    wynagrodzenie od od 1 176 PLN

    blacharz samochodowy
    StPr/18/2005
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    zgodnie z zawodem i specjalnością, wynagrodzenie-w zależności od stopnia awansu zawodowego
    StPr/18/1978
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN