Asystent projektanta

Miejsce pracy: M.Konopnickiej 30, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca biurowa polegająca na pracy przy komputerze przy sporządzaniu projektów budowlanych, wykształcenie wyższe budowlana lub średnie budowlane w trakcie studiów, mile widziane doświadczenie, obsługa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 08.02.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane
    Uprawnienia:
    • Znajomość programów CAD
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "Jakset" Biuro Budowlane Jolanta Wróblewska
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomo
      Osoba do kontaktu: Jolanta Azjan-Walczak
      Numer telefonu: 52-391 13 16
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      roboty wykończeniowe typu malowanie, szpachlowanie, docieplenia, regipsy, pracodawca zapewnia dowóz z Szubina do miiejsca wykonywania pracy i powrót, prace na terenie: Bydgoszcz, Szubin, Żnin, Naklo i
      StPr/19/0344
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      - komunikacja z potencjalnym klientem -obsługa kasy fiskalnej -projektownie pomieszczeń kuchennych na programie CAD -sprawdzanie zgodności dostawy towaru -montaż mebli na ekspozycję -dostawa towaru
      StPr/19/0304
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      prace administracyjne
      StPr/19/0306

      obsługa komputera i urządzeń biurowych, w branzy budowlanej
      StPr/19/0282

      dozór i ochrona mienia wew. i zew. szkoły drobne naprawy i czynności konserwatorskie nadzór nad halą sportową
      StPr/19/0287

      sprzedawca branża odzieżowa
      StPr/19/0256

      1. przygotowanie zawiadomień w spawach dot. decyzji o lokalizacji inwestyacji celu publicznego 2. przygotowanie projektów decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego do uzgodnień 3. kompletowani
      StPr/19/0264

      murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, montaż płytek, malowanie, gipsowanie, docieplanie budynków, elewacje zewnętrzne
      StPr/19/0265

      Sprzedawca
      StPr/19/0266

      prce biurowe montaż i aranżacja ekspozycji opracowanie materiałów promocyjnych ewidencjonowanie muzealiów organizacja wystaw
      StPr/19/0274