Robotnik gospodarczy (ogrodnik)

Miejsce pracy: Sportowa 2, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Porządkowanie terenu, prace gospodarcze, sadzenie drzewek, prace w ogrodzie, docelowo praca na portierni.Wymagany stopień niepełnosprawności. Praca w Szubinie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 06.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MACIEJ LEWANDOWSKI
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomo
    Osoba do kontaktu: Paweł Wronka
    Numer telefonu: 523911310
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    prace porządkowe, prace naprawcze, -pomoc w drobnych pracach budowlanych
    StPr/19/0751
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    pielegnacja roślin i koszenie traw, prace przy wycince krzewów Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/19/0744

    prace administracyjno-biurowe Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/19/0745
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    konserwacja i naprawa urzadzeń melioracyjnych, obsługa kosy spalinowej i ręcznej Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle na
    StPr/19/0731

    Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalni ścieków
    StPr/19/0726
    wynagrodzenie od 2 250 - 4 300 PLN

    dokonywanie odczytów wodomierzy, wprowadzanie stanów wodomierzy do komputera przenośnego
    StPr/19/0711

    Pracownik budowlany
    StPr/19/0692

    szycie odzieży; wykształcenie podstawowe, doświadczenie mile widziane
    StPr/19/0694

    Sprzedawca w sklepie PLUS praca w godzinach 9.00-17.00, sobota 09.00-13.00 obsluga klienta,
    StPr/19/0696

    -obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, przyjmowanie , wykładanie towaru
    StPr/19/0667